Telefon: +420 597 479 316
Mobil: +420 773 558 757
E-mail: lycka.vladimir@seznam.cz

Výstavní 2224/8
Ostrava - Mariánské hory
Wellnessa na mapě
Untitled document

Po: 12:00 - 20:00 Út: 12:00 - 18:00 St: 12:00 - 20:00 Čt: 12:00 - 18:00 Pá: 12:00 - 20:00 So:  dle dohody  Ne:  dle dohody Info:tel.597479316 , 773558757 e.mail : lycka.vladimir@seznam.cz

Naše zařízení je plně bezbariérové a často navštěvované hendikepovanými klienty jelikož jim poskytuje úlevu a pomoc….

Druhy masáží

Untitled document

Skandinávská klasická masáž Podporuje přirozenou regenerační schopnost organizmu, uvolňuje svalové napětí, podporuje odtok únavových látek, zlepšuje fyzickou odolnost organizmu. Vychází z finské masérské školy, je blízká evropskému pojetí životního stylu.

Havajská masáž LOMI LOMI Pro havajské techniky je typické využití rytmických pohybů celého těla, práce předloktím a hranou ruky. Masáž je zaměřena na oblast zad a zadní část nohou. Využívá dlouhé podélné tahy předloktím podél páteře, které protáhnou zkrácené svaly a dále uvolňující techniky na oblasti lopatek, ramen a krční páteře. Následuje masáž nohou zezadu.Masáž hluboce relaxuje a harmonizuje organismus. Odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Tuto masáž doporučujeme i při bolestech pohybového aparátu a k regeneraci organismu po sportovní zátěži. V neposlední řadě detoxikujeorganismus. Je vhodná jako doplňková podpůrná masáž v boji s celulitidou a otoky dolních končetin.

Medová masáž Voňavá masáž, která pohladí tělo i čich. Je známá pro své detoxikační účinky, působení na klouby, zlepšení oběhu a posílení imunitního systému. Med se nanese na pokožku a specifickými hmaty (pumpováním, rolováním a dalšími hmaty) se tělo masíruje. Tímto způsobem jsou uvolňovány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života a přesouvají se na povrch pokožky. Struktura a barva medu se tak během terapie mění podle druhu a množství vyloučených toxinů. Medová masáž se provádí hlavně na zádech, ale někdy  také na stehnech nebo velkých kloubech.

Masáž lávovými kameny Masáží horkými kameny se tělo nejen zbavuje chronické únavy, ale také ho nabíjí energií. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, uvolňuje ztuhlé svaly i klouby, rozptyluje svalovou tenzi a tím přispívá k urychlení regenerace tkání.

Těhotenská masáž Citlivá relaxační masáž, která se provádí jemnými pohyby a hluboce relaxuje v oblasti zad, šíje, kříže, nohou, rukou a hlavy. Přináší mamince psychickou pohodu, harmonii, uvolňuje od napětí a ztuhlosti zádových svalů, břicha a končetin.. Těhotenská masáž je příjemná pro nastávající maminku i děťátko, které ji vnímá jako velmi příjemnou a láskyplnou pozornost. Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství a ženy si ji mohou užívat od 4.měsíce do 8 měsíce.

Čokoládová masáž Čokoláda dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Díky čokoládové masáži či zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxydanty. Má příznivý vliv na srdce a odplavuje toxické látky z těla.

Masáž kokosovými miskami (rituál Coconut) pochází z exotické Polynésie.Uvolňuje svalové napětí, ovlivňuje lymfatický systém a celkově působí relaxačně.Jedná se o masáž u které se využívá kokosových misek a teplého oleje.

Akce na říjen:

1) Permanentka na  5 masáží za cenu 4

Jedná se o 5 klasických skandinávských hodinových masáží za cenu 4.

2) 20 % sleva na přísadovou koupel (20 min.) + klas.masáž zad a šíje (45 min).

původní cena - 650,- , cena po slevě - 520,- Kč.

3) Částečný prohřívající zábal s masáží  60 min. v ceně 550,- Kč

20-i minutový částečný zábal - čokoláda,med, nebo bahno z Mrtvého moře ( záda , nebo dekolt)

Jak zakoupit? - osobně na recepci

- na dobírku (poštovné v ceně) ( objednat telefonicky,nebo poslat na

e-mail: lycka.vladimir@seznam.cz   jméno,příjmení a doručovací adresu)

Platnost : 6 měsíců od data vystavení.

Akce platí do konce listopadu, nebo vyprodání.

 

bene.jpg, 15kB
wellnessa.cz | nahoru | Administrace webu | Curator of web: www.Tvorime-Weby.cz

masáže Ostrava, solárium, sauna, koupele, relaxační centrum Ostrava, relaxace, Masáž, masáže ostrava, sauna, koupele, relaxace, zážitek, dárek, esoterika, hubnutí, čokoláda, lávové kameny, lomi-lomi, aura-soma, med, breuss-dorn, shiatsu, čakry, firemní akce, benefity, wellness, lomi-lomi, aura-soma, med, breuss-dorn, shiatsu, čakry, firemní akce, benefity

Autobaterie, motobaterie I Kancelářské židle, křesla I Dveře, zárubně Nový Jičín I Zabezpečovací a kamerové systémy I Webdesign tvorba e-shopů I Generální opravy motorů Tatra I Prodej laků, barev, tmelů, nářadí. I Kancelářské křesla a židle - výroba a prodej. I Internetový portál s přímými kontakty na ubytovací zařízení I Chaty a chalupy v ČR a SR I Kulturní a zábavné akce I Chaty Beskydy Trojanovice I Masáže Ostrava I Chaty pro rybáře I Kvalitní nábytek z masivního dřeva I Chaty na silvestra I Dětský nábytek I Kuchyňské studio Artika I Nábytek pro děti I Chaty s bazeném I Bezpečnostní kamery I Chemické světlo I Bukové postele I Vzdělávací centrum Ostrava I Ubytování Štramberk I Kamerové systémy I Trubice do konečníku I Masáže Praha 4 - Petr Lamata